Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil18:51
Zimna18:53
Lessowa18:54
Kaczeńce18:56
Sucharskiego18:58
Lenartowicza18:59
Przeróbka19:00
Głęboka
 
19:02
0 min.
 
Brama Żuławska19:042 min.
 
Akademia Muzyczna19:064 min.
 
Chmielna19:075 min.
 
Żabi Kruk19:086 min.
 
Okopowa19:108 min.
 
Brama Wyżynna19:1210 min.
 
Dworzec Główny19:1412 min.
 
Brama Oliwska19:1715 min.
 
Chodowieckiego19:1816 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:1917 min.
 
Traugutta19:2119 min.
 
Opera Bałtycka19:2321 min.
 
Politechnika19:2422 min.
 
Miszewskiego19:2624 min.
 
Jaśkowa Dolina19:2826 min.
 
Klonowa19:2927 min.
 
Galeria Bałtycka19:3129 min.
 
Wojska Polskiego19:3331 min.
 
Zamenhofa19:3432 min.
 
Zajezdnia19:3533 min.
 
Strzyża PKM19:3634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy