Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Stogi Pasanil23:01
Zimna23:02
Lessowa23:03
Kaczeńce23:05
Sucharskiego23:07
Lenartowicza23:08
Przeróbka23:09
Głęboka
 
23:11
0 min.
 
Brama Żuławska23:132 min.
 
Akademia Muzyczna23:143 min.
 
Chmielna23:154 min.
 
Żabi Kruk23:165 min.
 
Okopowa23:187 min.
 
Brama Wyżynna23:209 min.
 
Dworzec Główny23:2211 min.
 
Brama Oliwska23:2514 min.
 
Chodowieckiego23:2615 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:2716 min.
 
Traugutta23:2817 min.
 
Opera Bałtycka23:3019 min.
 
Politechnika23:3120 min.
 
Miszewskiego23:3322 min.
 
Jaśkowa Dolina23:3524 min.
 
Klonowa23:3625 min.
 
Galeria Bałtycka23:3827 min.
 
Wojska Polskiego23:4029 min.
 
Zamenhofa23:4130 min.
 
Zajezdnia23:4231 min.
 
Strzyża PKM23:4332 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy