Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Stogi Pasanil23:26
Zimna23:27
Lessowa23:28
Kaczeńce23:30
Sucharskiego23:32
Lenartowicza23:33
Przeróbka23:34
Głęboka
 
23:36
0 min.
 
Brama Żuławska23:382 min.
 
Akademia Muzyczna23:393 min.
 
Chmielna23:404 min.
 
Żabi Kruk23:415 min.
 
Okopowa23:437 min.
 
Brama Wyżynna23:459 min.
 
Dworzec Główny23:4711 min.
 
Brama Oliwska23:5014 min.
 
Chodowieckiego23:5115 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:5216 min.
 
Traugutta23:5317 min.
 
Opera Bałtycka23:5519 min.
 
Politechnika23:5620 min.
 
Miszewskiego23:5822 min.
 
So.,29.02
Nd.,01.03
Jaśkowa Dolina00:0024 min.
 
Klonowa00:0125 min.
 
Galeria Bałtycka00:0327 min.
 
Wojska Polskiego00:0529 min.
 
Zamenhofa00:0630 min.
 
Zajezdnia00:0731 min.
 
Strzyża PKM00:0832 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy