Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Pasanil10:41
Zimna10:43
Lessowa10:44
Kaczeńce10:46
Sucharskiego10:48
Lenartowicza10:49
Przeróbka10:50
Głęboka
 
10:52
0 min.
 
Brama Żuławska10:542 min.
 
Akademia Muzyczna10:564 min.
 
Chmielna10:575 min.
 
Żabi Kruk10:586 min.
 
Okopowa11:008 min.
 
Brama Wyżynna11:0210 min.
 
Dworzec Główny11:0412 min.
 
Brama Oliwska11:0715 min.
 
Chodowieckiego11:0816 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:0917 min.
 
Traugutta11:1119 min.
 
Opera Bałtycka11:1321 min.
 
Politechnika11:1422 min.
 
Miszewskiego11:1624 min.
 
Jaśkowa Dolina11:1826 min.
 
Klonowa11:1927 min.
 
Galeria Bałtycka11:2129 min.
 
Wojska Polskiego11:2331 min.
 
Zamenhofa11:2432 min.
 
Zajezdnia11:2533 min.
 
Strzyża PKM11:2634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy