Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil11:56
Zimna11:58
Lessowa11:59
Kaczeńce12:01
Sucharskiego12:03
Lenartowicza12:04
Przeróbka12:05
Głęboka
 
12:07
0 min.
 
Brama Żuławska12:092 min.
 
Akademia Muzyczna12:114 min.
 
Chmielna12:125 min.
 
Żabi Kruk12:136 min.
 
Okopowa12:158 min.
 
Brama Wyżynna12:1710 min.
 
Dworzec Główny12:1912 min.
 
Brama Oliwska12:2215 min.
 
Chodowieckiego12:2316 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:2417 min.
 
Traugutta12:2619 min.
 
Opera Bałtycka12:2821 min.
 
Politechnika12:2922 min.
 
Miszewskiego12:3124 min.
 
Jaśkowa Dolina12:3326 min.
 
Klonowa12:3427 min.
 
Galeria Bałtycka12:3629 min.
 
Wojska Polskiego12:3831 min.
 
Zamenhofa12:3932 min.
 
Zajezdnia12:4033 min.
 
Strzyża PKM12:4134 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy