Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Stogi Pasanil07:48
Zimna07:50
Lessowa07:51
Kaczeńce07:53
Sucharskiego07:55
Lenartowicza07:56
Przeróbka07:57
Głęboka
 
07:59
0 min.
 
Brama Żuławska08:012 min.
 
Akademia Muzyczna08:034 min.
 
Chmielna08:045 min.
 
Żabi Kruk08:056 min.
 
Okopowa08:078 min.
 
Brama Wyżynna08:0910 min.
 
Dworzec Główny08:1112 min.
 
Brama Oliwska08:1415 min.
 
Chodowieckiego08:1516 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:1617 min.
 
Traugutta08:1819 min.
 
Opera Bałtycka08:2021 min.
 
Politechnika08:2122 min.
 
Miszewskiego08:2324 min.
 
Jaśkowa Dolina08:2526 min.
 
Klonowa08:2627 min.
 
Galeria Bałtycka08:2829 min.
 
Wojska Polskiego08:3031 min.
 
Zamenhofa08:3132 min.
 
Zajezdnia08:3233 min.
 
Strzyża PKM08:3334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy