Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Stogi Pasanil14:51
Zimna14:53
Lessowa14:54
Kaczeńce14:56
Sucharskiego14:58
Lenartowicza14:59
Przeróbka15:00
Głęboka
 
15:02
0 min.
 
Brama Żuławska15:042 min.
 
Akademia Muzyczna15:064 min.
 
Chmielna15:075 min.
 
Żabi Kruk15:086 min.
 
Okopowa15:108 min.
 
Brama Wyżynna15:1210 min.
 
Dworzec Główny15:1412 min.
 
Brama Oliwska15:1715 min.
 
Chodowieckiego15:1816 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:1917 min.
 
Traugutta15:2119 min.
 
Opera Bałtycka15:2321 min.
 
Politechnika15:2422 min.
 
Miszewskiego15:2624 min.
 
Jaśkowa Dolina15:2826 min.
 
Klonowa15:2927 min.
 
Galeria Bałtycka15:3129 min.
 
Wojska Polskiego15:3331 min.
 
Zamenhofa15:3432 min.
 
Zajezdnia15:3533 min.
 
Strzyża PKM15:3634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy