Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil09:11
Zimna09:13
Lessowa09:14
Kaczeńce09:16
Sucharskiego09:18
Lenartowicza09:19
Przeróbka09:20
Głęboka
 
09:22
0 min.
 
Brama Żuławska09:242 min.
 
Akademia Muzyczna09:264 min.
 
Chmielna09:275 min.
 
Żabi Kruk09:286 min.
 
Okopowa09:308 min.
 
Brama Wyżynna09:3210 min.
 
Dworzec Główny09:3412 min.
 
Brama Oliwska09:3715 min.
 
Chodowieckiego09:3816 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:3917 min.
 
Traugutta09:4119 min.
 
Opera Bałtycka09:4321 min.
 
Politechnika09:4422 min.
 
Miszewskiego09:4624 min.
 
Jaśkowa Dolina09:4826 min.
 
Klonowa09:4927 min.
 
Galeria Bałtycka09:5129 min.
 
Wojska Polskiego09:5331 min.
 
Zamenhofa09:5432 min.
 
Zajezdnia09:5533 min.
 
Strzyża PKM09:5634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy