Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Stogi Pasanil10:31
Zimna10:33
Lessowa10:34
Kaczeńce10:36
Sucharskiego10:38
Lenartowicza10:39
Przeróbka10:40
Głęboka
 
10:42
0 min.
 
Brama Żuławska10:442 min.
 
Akademia Muzyczna10:464 min.
 
Chmielna10:475 min.
 
Żabi Kruk10:486 min.
 
Okopowa10:508 min.
 
Brama Wyżynna10:5210 min.
 
Dworzec Główny10:5412 min.
 
Brama Oliwska10:5715 min.
 
Chodowieckiego10:5816 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:5917 min.
 
Traugutta11:0119 min.
 
Opera Bałtycka11:0321 min.
 
Politechnika11:0422 min.
 
Miszewskiego11:0624 min.
 
Jaśkowa Dolina11:0826 min.
 
Klonowa11:0927 min.
 
Galeria Bałtycka11:1129 min.
 
Wojska Polskiego11:1331 min.
 
Zamenhofa11:1432 min.
 
Zajezdnia11:1533 min.
 
Strzyża PKM11:1634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy