Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil11:11
Zimna11:13
Lessowa11:14
Kaczeńce11:16
Sucharskiego11:18
Lenartowicza11:19
Przeróbka11:20
Głęboka
 
11:22
0 min.
 
Brama Żuławska11:242 min.
 
Akademia Muzyczna11:264 min.
 
Chmielna11:275 min.
 
Żabi Kruk11:286 min.
 
Okopowa11:308 min.
 
Brama Wyżynna11:3210 min.
 
Dworzec Główny11:3412 min.
 
Brama Oliwska11:3715 min.
 
Chodowieckiego11:3816 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:3917 min.
 
Traugutta11:4119 min.
 
Opera Bałtycka11:4321 min.
 
Politechnika11:4422 min.
 
Miszewskiego11:4624 min.
 
Jaśkowa Dolina11:4826 min.
 
Klonowa11:4927 min.
 
Galeria Bałtycka11:5129 min.
 
Wojska Polskiego11:5331 min.
 
Zamenhofa11:5432 min.
 
Zajezdnia11:5533 min.
 
Strzyża PKM11:5634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy