Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil14:18
Zimna14:20
Lessowa14:21
Kaczeńce14:23
Sucharskiego14:25
Lenartowicza14:26
Przeróbka14:27
Głęboka
 
14:29
0 min.
 
Brama Żuławska14:312 min.
 
Akademia Muzyczna14:334 min.
 
Chmielna14:345 min.
 
Żabi Kruk14:356 min.
 
Okopowa14:378 min.
 
Brama Wyżynna14:3910 min.
 
Dworzec Główny14:4112 min.
 
Brama Oliwska14:4415 min.
 
Chodowieckiego14:4516 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:4617 min.
 
Traugutta14:4819 min.
 
Opera Bałtycka14:5021 min.
 
Politechnika14:5122 min.
 
Miszewskiego14:5324 min.
 
Jaśkowa Dolina14:5526 min.
 
Klonowa14:5627 min.
 
Galeria Bałtycka14:5829 min.
 
Wojska Polskiego15:0031 min.
 
Zamenhofa15:0132 min.
 
Zajezdnia15:0233 min.
 
Strzyża PKM15:0334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy