Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Pasanil14:28
Zimna14:30
Lessowa14:31
Kaczeńce14:33
Sucharskiego14:35
Lenartowicza14:36
Przeróbka14:37
Głęboka
 
14:39
0 min.
 
Brama Żuławska14:412 min.
 
Akademia Muzyczna14:434 min.
 
Chmielna14:445 min.
 
Żabi Kruk14:456 min.
 
Okopowa14:478 min.
 
Brama Wyżynna14:4910 min.
 
Dworzec Główny14:5112 min.
 
Brama Oliwska14:5415 min.
 
Chodowieckiego14:5516 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:5617 min.
 
Traugutta14:5819 min.
 
Opera Bałtycka15:0021 min.
 
Politechnika15:0122 min.
 
Miszewskiego15:0324 min.
 
Jaśkowa Dolina15:0526 min.
 
Klonowa15:0627 min.
 
Galeria Bałtycka15:0829 min.
 
Wojska Polskiego15:1031 min.
 
Zamenhofa15:1132 min.
 
Zajezdnia15:1233 min.
 
Strzyża PKM15:1334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy