Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Stogi Pasanil05:51
Zimna05:53
Lessowa05:54
Kaczeńce05:56
Sucharskiego05:58
Lenartowicza05:59
Przeróbka06:00
Głęboka
 
06:02
0 min.
 
Brama Żuławska06:042 min.
 
Akademia Muzyczna06:064 min.
 
Chmielna06:075 min.
 
Żabi Kruk06:086 min.
 
Okopowa06:108 min.
 
Brama Wyżynna06:1210 min.
 
Dworzec Główny06:1412 min.
 
Brama Oliwska06:1715 min.
 
Chodowieckiego06:1816 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:1917 min.
 
Traugutta06:2119 min.
 
Opera Bałtycka06:2321 min.
 
Politechnika06:2422 min.
 
Miszewskiego06:2624 min.
 
Jaśkowa Dolina06:2826 min.
 
Klonowa06:2927 min.
 
Galeria Bałtycka06:3129 min.
 
Wojska Polskiego06:3331 min.
 
Zamenhofa06:3432 min.
 
Zajezdnia06:3533 min.
 
Strzyża PKM06:3634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy