Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Stogi Pasanil16:38
Zimna16:40
Lessowa16:41
Kaczeńce16:43
Sucharskiego16:45
Lenartowicza16:46
Przeróbka16:47
Głęboka
 
16:49
0 min.
 
Brama Żuławska16:512 min.
 
Akademia Muzyczna16:534 min.
 
Chmielna16:545 min.
 
Żabi Kruk16:556 min.
 
Okopowa16:578 min.
 
Brama Wyżynna16:5910 min.
 
Dworzec Główny17:0112 min.
 
Brama Oliwska17:0415 min.
 
Chodowieckiego17:0516 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:0617 min.
 
Traugutta17:0819 min.
 
Opera Bałtycka17:1021 min.
 
Politechnika17:1122 min.
 
Miszewskiego17:1324 min.
 
Jaśkowa Dolina17:1526 min.
 
Klonowa17:1627 min.
 
Galeria Bałtycka17:1829 min.
 
Wojska Polskiego17:2031 min.
 
Zamenhofa17:2132 min.
 
Zajezdnia17:2233 min.
 
Strzyża PKM17:2334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy