Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Stogi Pasanil17:51
Zimna17:53
Lessowa17:54
Kaczeńce17:56
Sucharskiego17:58
Lenartowicza17:59
Przeróbka18:00
Głęboka
 
18:02
0 min.
 
Brama Żuławska18:042 min.
 
Akademia Muzyczna18:064 min.
 
Chmielna18:075 min.
 
Żabi Kruk18:086 min.
 
Okopowa18:108 min.
 
Brama Wyżynna18:1210 min.
 
Dworzec Główny18:1412 min.
 
Brama Oliwska18:1715 min.
 
Chodowieckiego18:1816 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:1917 min.
 
Traugutta18:2119 min.
 
Opera Bałtycka18:2321 min.
 
Politechnika18:2422 min.
 
Miszewskiego18:2624 min.
 
Jaśkowa Dolina18:2826 min.
 
Klonowa18:2927 min.
 
Galeria Bałtycka18:3129 min.
 
Wojska Polskiego18:3331 min.
 
Zamenhofa18:3432 min.
 
Zajezdnia18:3533 min.
 
Strzyża PKM18:3634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy