Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil18:11
Zimna18:13
Lessowa18:14
Kaczeńce18:16
Sucharskiego18:18
Lenartowicza18:19
Przeróbka18:20
Głęboka
 
18:22
0 min.
 
Brama Żuławska18:242 min.
 
Akademia Muzyczna18:264 min.
 
Chmielna18:275 min.
 
Żabi Kruk18:286 min.
 
Okopowa18:308 min.
 
Brama Wyżynna18:3210 min.
 
Dworzec Główny18:3412 min.
 
Brama Oliwska18:3715 min.
 
Chodowieckiego18:3816 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:3917 min.
 
Traugutta18:4119 min.
 
Opera Bałtycka18:4321 min.
 
Politechnika18:4422 min.
 
Miszewskiego18:4624 min.
 
Jaśkowa Dolina18:4826 min.
 
Klonowa18:4927 min.
 
Galeria Bałtycka18:5129 min.
 
Wojska Polskiego18:5331 min.
 
Zamenhofa18:5432 min.
 
Zajezdnia18:5533 min.
 
Strzyża PKM18:5634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy