Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil19:19
Zimna19:21
Lessowa19:22
Kaczeńce19:24
Sucharskiego19:26
Lenartowicza19:27
Przeróbka19:28
Głęboka
 
19:30
0 min.
 
Brama Żuławska19:322 min.
 
Akademia Muzyczna19:344 min.
 
Chmielna19:355 min.
 
Żabi Kruk19:366 min.
 
Okopowa19:388 min.
 
Brama Wyżynna19:4010 min.
 
Dworzec Główny19:4212 min.
 
Brama Oliwska19:4515 min.
 
Chodowieckiego19:4616 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:4717 min.
 
Traugutta19:4919 min.
 
Opera Bałtycka19:5121 min.
 
Politechnika19:5222 min.
 
Miszewskiego19:5424 min.
 
Jaśkowa Dolina19:5626 min.
 
Klonowa19:5727 min.
 
Galeria Bałtycka19:5929 min.
 
Wojska Polskiego20:0131 min.
 
Zamenhofa20:0232 min.
 
Zajezdnia20:0333 min.
 
Strzyża PKM20:0434 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy