Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil19:31
Zimna19:33
Lessowa19:34
Kaczeńce19:36
Sucharskiego19:38
Lenartowicza19:39
Przeróbka19:40
Głęboka
 
19:42
0 min.
 
Brama Żuławska19:442 min.
 
Akademia Muzyczna19:464 min.
 
Chmielna19:475 min.
 
Żabi Kruk19:486 min.
 
Okopowa19:508 min.
 
Brama Wyżynna19:5210 min.
 
Dworzec Główny19:5412 min.
 
Brama Oliwska19:5715 min.
 
Chodowieckiego19:5816 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:5917 min.
 
Traugutta20:0119 min.
 
Opera Bałtycka20:0321 min.
 
Politechnika20:0422 min.
 
Miszewskiego20:0624 min.
 
Jaśkowa Dolina20:0826 min.
 
Klonowa20:0927 min.
 
Galeria Bałtycka20:1129 min.
 
Wojska Polskiego20:1331 min.
 
Zamenhofa20:1432 min.
 
Zajezdnia20:1533 min.
 
Strzyża PKM20:1634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy