Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil21:11
Zimna21:13
Lessowa21:14
Kaczeńce21:16
Sucharskiego21:18
Lenartowicza21:19
Przeróbka21:20
Głęboka
 
21:22
0 min.
 
Brama Żuławska21:242 min.
 
Akademia Muzyczna21:264 min.
 
Chmielna21:275 min.
 
Żabi Kruk21:286 min.
 
Okopowa21:308 min.
 
Brama Wyżynna21:3210 min.
 
Dworzec Główny21:3412 min.
 
Brama Oliwska21:3715 min.
 
Chodowieckiego21:3816 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:3917 min.
 
Traugutta21:4119 min.
 
Opera Bałtycka21:4321 min.
 
Politechnika21:4422 min.
 
Miszewskiego21:4624 min.
 
Jaśkowa Dolina21:4826 min.
 
Klonowa21:4927 min.
 
Galeria Bałtycka21:5129 min.
 
Wojska Polskiego21:5331 min.
 
Zamenhofa21:5432 min.
 
Zajezdnia21:5533 min.
 
Strzyża PKM21:5634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy