Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Stogi Pasanil21:41
Zimna21:43
Lessowa21:44
Kaczeńce21:46
Sucharskiego21:48
Lenartowicza21:49
Przeróbka21:50
Głęboka
 
21:52
0 min.
 
Brama Żuławska21:542 min.
 
Akademia Muzyczna21:564 min.
 
Chmielna21:575 min.
 
Żabi Kruk21:586 min.
 
Okopowa22:008 min.
 
Brama Wyżynna22:0210 min.
 
Dworzec Główny22:0412 min.
 
Brama Oliwska22:0715 min.
 
Chodowieckiego22:0816 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:0917 min.
 
Traugutta22:1119 min.
 
Opera Bałtycka22:1321 min.
 
Politechnika22:1422 min.
 
Miszewskiego22:1624 min.
 
Jaśkowa Dolina22:1826 min.
 
Klonowa22:1927 min.
 
Galeria Bałtycka22:2129 min.
 
Wojska Polskiego22:2331 min.
 
Zamenhofa22:2432 min.
 
Zajezdnia22:2533 min.
 
Strzyża PKM22:2634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy