Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Stogi Pasanil06:11
Zimna06:13
Lessowa06:14
Kaczeńce06:16
Sucharskiego06:18
Lenartowicza06:19
Przeróbka06:20
Głęboka
 
06:22
0 min.
 
Brama Żuławska06:242 min.
 
Akademia Muzyczna06:264 min.
 
Chmielna06:275 min.
 
Żabi Kruk06:286 min.
 
Okopowa06:308 min.
 
Brama Wyżynna06:3210 min.
 
Dworzec Główny06:3412 min.
 
Brama Oliwska06:3715 min.
 
Chodowieckiego06:3816 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:3917 min.
 
Traugutta06:4119 min.
 
Opera Bałtycka06:4321 min.
 
Politechnika06:4422 min.
 
Miszewskiego06:4624 min.
 
Jaśkowa Dolina06:4826 min.
 
Klonowa06:4927 min.
 
Galeria Bałtycka06:5129 min.
 
Wojska Polskiego06:5331 min.
 
Zamenhofa06:5432 min.
 
Zajezdnia06:5533 min.
 
Strzyża PKM06:5634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy