Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Stogi Pasanil08:51
Zimna08:53
Lessowa08:54
Kaczeńce08:56
Sucharskiego08:58
Lenartowicza08:59
Przeróbka09:00
Głęboka
 
09:02
0 min.
 
Brama Żuławska09:042 min.
 
Akademia Muzyczna09:064 min.
 
Chmielna09:075 min.
 
Żabi Kruk09:086 min.
 
Okopowa09:108 min.
 
Brama Wyżynna09:1210 min.
 
Dworzec Główny09:1412 min.
 
Brama Oliwska09:1715 min.
 
Chodowieckiego09:1816 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:1917 min.
 
Traugutta09:2119 min.
 
Opera Bałtycka09:2321 min.
 
Politechnika09:2422 min.
 
Miszewskiego09:2624 min.
 
Jaśkowa Dolina09:2826 min.
 
Klonowa09:2927 min.
 
Galeria Bałtycka09:3129 min.
 
Wojska Polskiego09:3331 min.
 
Zamenhofa09:3432 min.
 
Zajezdnia09:3533 min.
 
Strzyża PKM09:3634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy