Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil06:48
Zimna06:50
Lessowa06:51
Kaczeńce06:53
Sucharskiego06:55
Lenartowicza06:56
Przeróbka06:57
Głęboka
 
06:59
0 min.
 
Brama Żuławska07:012 min.
 
Akademia Muzyczna07:034 min.
 
Chmielna07:045 min.
 
Żabi Kruk07:056 min.
 
Okopowa07:078 min.
 
Brama Wyżynna07:0910 min.
 
Dworzec Główny07:1112 min.
 
Brama Oliwska07:1415 min.
 
Chodowieckiego07:1516 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:1617 min.
 
Traugutta07:1819 min.
 
Opera Bałtycka07:2021 min.
 
Politechnika07:2122 min.
 
Miszewskiego07:2324 min.
 
Jaśkowa Dolina07:2526 min.
 
Klonowa07:2627 min.
 
Galeria Bałtycka07:2829 min.
 
Wojska Polskiego07:3031 min.
 
Zamenhofa07:3132 min.
 
Zajezdnia07:3233 min.
 
Strzyża PKM07:3334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy