Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil09:31
Zimna09:33
Lessowa09:34
Kaczeńce09:36
Sucharskiego09:38
Lenartowicza09:39
Przeróbka09:40
Głęboka
 
09:42
0 min.
 
Brama Żuławska09:442 min.
 
Akademia Muzyczna09:464 min.
 
Chmielna09:475 min.
 
Żabi Kruk09:486 min.
 
Okopowa09:508 min.
 
Brama Wyżynna09:5210 min.
 
Dworzec Główny09:5412 min.
 
Brama Oliwska09:5715 min.
 
Chodowieckiego09:5816 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:5917 min.
 
Traugutta10:0119 min.
 
Opera Bałtycka10:0321 min.
 
Politechnika10:0422 min.
 
Miszewskiego10:0624 min.
 
Jaśkowa Dolina10:0826 min.
 
Klonowa10:0927 min.
 
Galeria Bałtycka10:1129 min.
 
Wojska Polskiego10:1331 min.
 
Zamenhofa10:1432 min.
 
Zajezdnia10:1533 min.
 
Strzyża PKM10:1634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy