Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Stogi Pasanil09:51
Zimna09:53
Lessowa09:54
Kaczeńce09:56
Sucharskiego09:58
Lenartowicza09:59
Przeróbka10:00
Głęboka
 
10:02
0 min.
 
Brama Żuławska10:042 min.
 
Akademia Muzyczna10:064 min.
 
Chmielna10:075 min.
 
Żabi Kruk10:086 min.
 
Okopowa10:108 min.
 
Brama Wyżynna10:1210 min.
 
Dworzec Główny10:1412 min.
 
Brama Oliwska10:1715 min.
 
Chodowieckiego10:1816 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:1917 min.
 
Traugutta10:2119 min.
 
Opera Bałtycka10:2321 min.
 
Politechnika10:2422 min.
 
Miszewskiego10:2624 min.
 
Jaśkowa Dolina10:2826 min.
 
Klonowa10:2927 min.
 
Galeria Bałtycka10:3129 min.
 
Wojska Polskiego10:3331 min.
 
Zamenhofa10:3432 min.
 
Zajezdnia10:3533 min.
 
Strzyża PKM10:3634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy