Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Stogi Pasanil10:11
Zimna10:13
Lessowa10:14
Kaczeńce10:16
Sucharskiego10:18
Lenartowicza10:19
Przeróbka10:20
Głęboka
 
10:22
0 min.
 
Brama Żuławska10:242 min.
 
Akademia Muzyczna10:264 min.
 
Chmielna10:275 min.
 
Żabi Kruk10:286 min.
 
Okopowa10:308 min.
 
Brama Wyżynna10:3210 min.
 
Dworzec Główny10:3412 min.
 
Brama Oliwska10:3715 min.
 
Chodowieckiego10:3816 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:3917 min.
 
Traugutta10:4119 min.
 
Opera Bałtycka10:4321 min.
 
Politechnika10:4422 min.
 
Miszewskiego10:4624 min.
 
Jaśkowa Dolina10:4826 min.
 
Klonowa10:4927 min.
 
Galeria Bałtycka10:5129 min.
 
Wojska Polskiego10:5331 min.
 
Zamenhofa10:5432 min.
 
Zajezdnia10:5533 min.
 
Strzyża PKM10:5634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy