Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil12:31
Zimna12:33
Lessowa12:34
Kaczeńce12:36
Sucharskiego12:38
Lenartowicza12:39
Przeróbka12:40
Głęboka
 
12:42
0 min.
 
Brama Żuławska12:442 min.
 
Akademia Muzyczna12:464 min.
 
Chmielna12:475 min.
 
Żabi Kruk12:486 min.
 
Okopowa12:508 min.
 
Brama Wyżynna12:5210 min.
 
Dworzec Główny12:5412 min.
 
Brama Oliwska12:5715 min.
 
Chodowieckiego12:5816 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:5917 min.
 
Traugutta13:0119 min.
 
Opera Bałtycka13:0321 min.
 
Politechnika13:0422 min.
 
Miszewskiego13:0624 min.
 
Jaśkowa Dolina13:0826 min.
 
Klonowa13:0927 min.
 
Galeria Bałtycka13:1129 min.
 
Wojska Polskiego13:1331 min.
 
Zamenhofa13:1432 min.
 
Zajezdnia13:1533 min.
 
Strzyża PKM13:1634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy