Tramwaje 9

Od dnia 7.12.2019r. (sobota) obowiązuje zmieniony rozkład jazdy.

Rozkład jazdy na: Pt., 6.12.2019
Strzyża PKM12:36
Zajezdnia12:37
Zamenhofa12:38
Wojska Polskiego12:40
Galeria Bałtycka12:42
Klonowa12:44
Jaśkowa Dolina12:45
Miszewskiego12:47
Politechnika12:48
Opera Bałtycka12:50
Traugutta12:51
Uniwersytet Medyczny
 
12:52
0 min.
 
Chodowieckiego12:531 min.
 
Brama Oliwska12:542 min.
 
Dworzec Główny12:564 min.
 
Brama Wyżynna12:597 min.
 
Okopowa13:019 min.
 
Żabi Kruk13:0210 min.
 
Chmielna13:0311 min.
 
Akademia Muzyczna13:0513 min.
 
Brama Żuławska13:0715 min.
 
Głęboka13:0917 min.
 
Przeróbka13:1119 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy