Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Przeróbka15:20
Głęboka15:22
Brama Żuławska15:24
Akademia Muzyczna15:26
Chmielna15:27
Żabi Kruk15:28
Okopowa15:30
Brama Wyżynna15:32
Dworzec Główny15:34
Brama Oliwska
 
15:37
0 min.
 
Chodowieckiego15:381 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:392 min.
 
Traugutta15:414 min.
 
Opera Bałtycka15:436 min.
 
Politechnika15:447 min.
 
Miszewskiego15:469 min.
 
Jaśkowa Dolina15:4811 min.
 
Klonowa15:4912 min.
 
Galeria Bałtycka15:5114 min.
 
Wojska Polskiego15:5316 min.
 
Zamenhofa15:5417 min.
 
Zajezdnia15:5518 min.
 
Strzyża PKM15:5619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy