Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Przeróbka20:00
Głęboka20:02
Brama Żuławska20:04
Akademia Muzyczna20:06
Chmielna20:07
Żabi Kruk20:08
Okopowa20:10
Brama Wyżynna20:12
Dworzec Główny20:14
Brama Oliwska
 
20:17
0 min.
 
Chodowieckiego20:181 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:192 min.
 
Traugutta20:214 min.
 
Opera Bałtycka20:236 min.
 
Politechnika20:247 min.
 
Miszewskiego20:269 min.
 
Jaśkowa Dolina20:2811 min.
 
Klonowa20:2912 min.
 
Galeria Bałtycka20:3114 min.
 
Wojska Polskiego20:3316 min.
 
Zamenhofa20:3417 min.
 
Zajezdnia20:3518 min.
 
Strzyża PKM20:3619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy