Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Przeróbka15:40
Głęboka15:42
Brama Żuławska15:44
Akademia Muzyczna15:46
Chmielna15:47
Żabi Kruk15:48
Okopowa15:50
Brama Wyżynna15:52
Dworzec Główny15:54
Brama Oliwska
 
15:57
0 min.
 
Chodowieckiego15:581 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:592 min.
 
Traugutta16:014 min.
 
Opera Bałtycka16:036 min.
 
Politechnika16:047 min.
 
Miszewskiego16:069 min.
 
Jaśkowa Dolina16:0811 min.
 
Klonowa16:0912 min.
 
Galeria Bałtycka16:1114 min.
 
Wojska Polskiego16:1316 min.
 
Zamenhofa16:1417 min.
 
Zajezdnia16:1518 min.
 
Strzyża PKM16:1619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy