Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Przeróbka16:00
Głęboka16:02
Brama Żuławska16:04
Akademia Muzyczna16:06
Chmielna16:07
Żabi Kruk16:08
Okopowa16:10
Brama Wyżynna16:12
Dworzec Główny16:14
Brama Oliwska
 
16:17
0 min.
 
Chodowieckiego16:181 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:192 min.
 
Traugutta16:214 min.
 
Opera Bałtycka16:236 min.
 
Politechnika16:247 min.
 
Miszewskiego16:269 min.
 
Jaśkowa Dolina16:2811 min.
 
Klonowa16:2912 min.
 
Galeria Bałtycka16:3114 min.
 
Wojska Polskiego16:3316 min.
 
Zamenhofa16:3417 min.
 
Zajezdnia16:3518 min.
 
Strzyża PKM16:3619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy