Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Przeróbka18:00
Głęboka18:02
Brama Żuławska18:04
Akademia Muzyczna18:06
Chmielna18:07
Żabi Kruk18:08
Okopowa18:10
Brama Wyżynna18:12
Dworzec Główny18:14
Brama Oliwska
 
18:17
0 min.
 
Chodowieckiego18:181 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:192 min.
 
Traugutta18:214 min.
 
Opera Bałtycka18:236 min.
 
Politechnika18:247 min.
 
Miszewskiego18:269 min.
 
Jaśkowa Dolina18:2811 min.
 
Klonowa18:2912 min.
 
Galeria Bałtycka18:3114 min.
 
Wojska Polskiego18:3316 min.
 
Zamenhofa18:3417 min.
 
Zajezdnia18:3518 min.
 
Strzyża PKM18:3619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy