Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Przeróbka09:40
Głęboka09:42
Brama Żuławska09:44
Akademia Muzyczna09:46
Chmielna09:47
Żabi Kruk09:48
Okopowa09:50
Brama Wyżynna09:52
Dworzec Główny09:54
Brama Oliwska
 
09:57
0 min.
 
Chodowieckiego09:581 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:592 min.
 
Traugutta10:014 min.
 
Opera Bałtycka10:036 min.
 
Politechnika10:047 min.
 
Miszewskiego10:069 min.
 
Jaśkowa Dolina10:0811 min.
 
Klonowa10:0912 min.
 
Galeria Bałtycka10:1114 min.
 
Wojska Polskiego10:1316 min.
 
Zamenhofa10:1417 min.
 
Zajezdnia10:1518 min.
 
Strzyża PKM10:1619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy