Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Przeróbka12:00
Głęboka12:02
Brama Żuławska12:04
Akademia Muzyczna12:06
Chmielna12:07
Żabi Kruk12:08
Okopowa12:10
Brama Wyżynna12:12
Dworzec Główny12:14
Brama Oliwska
 
12:17
0 min.
 
Chodowieckiego12:181 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:192 min.
 
Traugutta12:214 min.
 
Opera Bałtycka12:236 min.
 
Politechnika12:247 min.
 
Miszewskiego12:269 min.
 
Jaśkowa Dolina12:2811 min.
 
Klonowa12:2912 min.
 
Galeria Bałtycka12:3114 min.
 
Wojska Polskiego12:3316 min.
 
Zamenhofa12:3417 min.
 
Zajezdnia12:3518 min.
 
Strzyża PKM12:3619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy