Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Przeróbka05:40
Głęboka05:42
Brama Żuławska05:44
Akademia Muzyczna05:46
Chmielna05:47
Żabi Kruk05:48
Okopowa05:50
Brama Wyżynna05:52
Dworzec Główny05:54
Brama Oliwska
 
05:57
0 min.
 
Chodowieckiego05:581 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:592 min.
 
Traugutta06:014 min.
 
Opera Bałtycka06:036 min.
 
Politechnika06:047 min.
 
Miszewskiego06:069 min.
 
Jaśkowa Dolina06:0811 min.
 
Klonowa06:0912 min.
 
Galeria Bałtycka06:1114 min.
 
Wojska Polskiego06:1316 min.
 
Zamenhofa06:1417 min.
 
Zajezdnia06:1518 min.
 
Strzyża PKM06:1619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy