Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Przeróbka17:37
Głęboka17:39
Brama Żuławska17:41
Akademia Muzyczna17:43
Chmielna17:44
Żabi Kruk17:45
Okopowa17:47
Brama Wyżynna17:49
Dworzec Główny17:51
Brama Oliwska
 
17:54
0 min.
 
Chodowieckiego17:551 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:562 min.
 
Traugutta17:584 min.
 
Opera Bałtycka18:006 min.
 
Politechnika18:017 min.
 
Miszewskiego18:039 min.
 
Jaśkowa Dolina18:0511 min.
 
Klonowa18:0612 min.
 
Galeria Bałtycka18:0814 min.
 
Wojska Polskiego18:1016 min.
 
Zamenhofa18:1117 min.
 
Zajezdnia18:1218 min.
 
Strzyża PKM18:1319 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy