Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Przeróbka05:50
Głęboka05:52
Brama Żuławska05:54
Akademia Muzyczna05:56
Chmielna05:57
Żabi Kruk05:58
Okopowa06:00
Brama Wyżynna06:02
Dworzec Główny06:04
Brama Oliwska
 
06:07
0 min.
 
Chodowieckiego06:081 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:092 min.
 
Traugutta06:114 min.
 
Opera Bałtycka06:136 min.
 
Politechnika06:147 min.
 
Miszewskiego06:169 min.
 
Jaśkowa Dolina06:1811 min.
 
Klonowa06:1912 min.
 
Galeria Bałtycka06:2114 min.
 
Wojska Polskiego06:2316 min.
 
Zamenhofa06:2417 min.
 
Zajezdnia06:2518 min.
 
Strzyża PKM06:2619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy