Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Przeróbka06:20
Głęboka06:22
Brama Żuławska06:24
Akademia Muzyczna06:26
Chmielna06:27
Żabi Kruk06:28
Okopowa06:30
Brama Wyżynna06:32
Dworzec Główny06:34
Brama Oliwska
 
06:37
0 min.
 
Chodowieckiego06:381 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:392 min.
 
Traugutta06:414 min.
 
Opera Bałtycka06:436 min.
 
Politechnika06:447 min.
 
Miszewskiego06:469 min.
 
Jaśkowa Dolina06:4811 min.
 
Klonowa06:4912 min.
 
Galeria Bałtycka06:5114 min.
 
Wojska Polskiego06:5316 min.
 
Zamenhofa06:5417 min.
 
Zajezdnia06:5518 min.
 
Strzyża PKM06:5619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy