{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Brętowo PKM08:15
Kolumba08:18
Warneńska08:20
Belgradzka08:21
Piekarnicza08:23
Siedlce08:27
Skrajna08:28
Zakopiańska08:29
Ciasna08:30
Paska08:31
Powstańców Warszawskich
 
08:33
0 min.
 
Hucisko08:363 min.
 
Dworzec Główny08:385 min.
 
Plac Solidarności08:418 min.
 
Stocznia SKM08:4310 min.
 
Stocznia Północna08:4512 min.
 
Twarda08:4613 min.
 
Węzeł Kliniczna08:4714 min.
 
Swojska08:4815 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:5017 min.
 
Mostostal08:5118 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:5219 min.
 
Śnieżna08:5421 min.
 
Marynarki Polskiej08:5623 min.
 
Plac Wolności08:5724 min.
 
Władysława IV08:5926 min.
 
Nowy Port Góreckiego09:0027 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy