Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Brętowo PKM11:15
Kolumba11:18
Warneńska11:20
Belgradzka11:21
Piekarnicza11:23
Siedlce11:27
Skrajna11:28
Zakopiańska11:29
Ciasna11:30
Paska11:31
Powstańców Warszawskich
 
11:33
0 min.
 
Hucisko11:363 min.
 
Dworzec Główny11:385 min.
 
Plac Solidarności11:418 min.
 
Stocznia SKM11:4310 min.
 
Stocznia Północna11:4512 min.
 
Twarda11:4613 min.
 
Węzeł Kliniczna11:4714 min.
 
Swojska11:4815 min.
 
Żaglowa - AmberExpo11:5017 min.
 
Mostostal11:5118 min.
 
Stadion Energa Gdańsk11:5219 min.
 
Śnieżna11:5421 min.
 
Marynarki Polskiej11:5623 min.
 
Plac Wolności11:5724 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:5825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy