Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Brętowo PKM07:36
Kolumba07:39
Warneńska07:41
Belgradzka07:42
Piekarnicza07:44
Siedlce07:48
Skrajna07:49
Zakopiańska07:50
Ciasna07:51
Paska07:52
Powstańców Warszawskich
 
07:54
0 min.
 
Hucisko07:573 min.
 
Dworzec Główny07:595 min.
 
Plac Solidarności08:028 min.
 
Stocznia SKM08:0410 min.
 
Stocznia Północna08:0612 min.
 
Twarda08:0713 min.
 
Węzeł Kliniczna08:0814 min.
 
Swojska08:0915 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:1117 min.
 
Mostostal08:1218 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:1319 min.
 
Śnieżna08:1521 min.
 
Marynarki Polskiej08:1723 min.
 
Plac Wolności08:1824 min.
 
Nowy Port Zajezdnia08:1925 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy