Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Brętowo PKM22:35
Kolumba22:38
Warneńska22:40
Belgradzka22:41
Piekarnicza22:43
Siedlce22:47
Skrajna22:48
Zakopiańska22:49
Ciasna22:50
Paska22:51
Powstańców Warszawskich
 
22:53
0 min.
 
Hucisko22:563 min.
 
Dworzec Główny22:585 min.
 
Plac Solidarności23:018 min.
 
Stocznia SKM23:029 min.
 
Stocznia Północna23:0411 min.
 
Twarda23:0512 min.
 
Węzeł Kliniczna23:0613 min.
 
Swojska23:0714 min.
 
Żaglowa - AmberExpo23:0815 min.
 
Mostostal23:0916 min.
 
Stadion Energa Gdańsk23:1017 min.
 
Śnieżna23:1219 min.
 
Marynarki Polskiej23:1421 min.
 
Plac Wolności23:1522 min.
 
Nowy Port Zajezdnia23:1623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy