Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM08:35
Kolumba08:38
Warneńska08:40
Belgradzka08:41
Piekarnicza08:43
Siedlce08:47
Skrajna08:48
Zakopiańska08:49
Ciasna08:50
Paska08:51
Powstańców Warszawskich
 
08:53
0 min.
 
Hucisko08:563 min.
 
Dworzec Główny08:585 min.
 
Plac Solidarności09:018 min.
 
Stocznia SKM09:0310 min.
 
Stocznia Północna09:0512 min.
 
Twarda09:0613 min.
 
Węzeł Kliniczna09:0714 min.
 
Swojska09:0815 min.
 
Żaglowa - AmberExpo09:1017 min.
 
Mostostal09:1118 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:1219 min.
 
Śnieżna09:1421 min.
 
Marynarki Polskiej09:1623 min.
 
Plac Wolności09:1724 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:1825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy