Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM10:35
Kolumba10:38
Warneńska10:40
Belgradzka10:41
Piekarnicza10:43
Siedlce10:47
Skrajna10:48
Zakopiańska10:49
Ciasna10:50
Paska10:51
Powstańców Warszawskich
 
10:53
0 min.
 
Hucisko10:563 min.
 
Dworzec Główny10:585 min.
 
Plac Solidarności11:018 min.
 
Stocznia SKM11:0310 min.
 
Stocznia Północna11:0512 min.
 
Twarda11:0613 min.
 
Węzeł Kliniczna11:0714 min.
 
Swojska11:0815 min.
 
Żaglowa - AmberExpo11:1017 min.
 
Mostostal11:1118 min.
 
Stadion Energa Gdańsk11:1219 min.
 
Śnieżna11:1421 min.
 
Marynarki Polskiej11:1623 min.
 
Plac Wolności11:1724 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:1825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy