Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Brętowo PKM11:05
Kolumba11:08
Warneńska11:10
Belgradzka11:11
Piekarnicza11:13
Siedlce11:17
Skrajna11:18
Zakopiańska11:19
Ciasna11:20
Paska11:21
Powstańców Warszawskich
 
11:23
0 min.
 
Hucisko11:263 min.
 
Dworzec Główny11:285 min.
 
Plac Solidarności11:318 min.
 
Stocznia SKM11:3310 min.
 
Stocznia Północna11:3512 min.
 
Twarda11:3613 min.
 
Węzeł Kliniczna11:3714 min.
 
Swojska11:3815 min.
 
Żaglowa - AmberExpo11:4017 min.
 
Mostostal11:4118 min.
 
Stadion Energa Gdańsk11:4219 min.
 
Śnieżna11:4421 min.
 
Marynarki Polskiej11:4623 min.
 
Plac Wolności11:4724 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:4825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy