Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Brętowo PKM12:15
Kolumba12:18
Warneńska12:20
Belgradzka12:21
Piekarnicza12:23
Siedlce12:27
Skrajna12:28
Zakopiańska12:29
Ciasna12:30
Paska12:31
Powstańców Warszawskich
 
12:33
0 min.
 
Hucisko12:363 min.
 
Dworzec Główny12:385 min.
 
Plac Solidarności12:418 min.
 
Stocznia SKM12:4310 min.
 
Stocznia Północna12:4512 min.
 
Twarda12:4613 min.
 
Węzeł Kliniczna12:4714 min.
 
Swojska12:4815 min.
 
Żaglowa - AmberExpo12:5017 min.
 
Mostostal12:5118 min.
 
Stadion Energa Gdańsk12:5219 min.
 
Śnieżna12:5421 min.
 
Marynarki Polskiej12:5623 min.
 
Plac Wolności12:5724 min.
 
Władysława IV12:5926 min.
 
Nowy Port Góreckiego13:0027 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy