Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM12:55
Kolumba12:58
Warneńska13:00
Belgradzka13:01
Piekarnicza13:03
Siedlce13:07
Skrajna13:08
Zakopiańska13:09
Ciasna13:10
Paska13:11
Powstańców Warszawskich
 
13:13
0 min.
 
Hucisko13:163 min.
 
Dworzec Główny13:185 min.
 
Plac Solidarności13:218 min.
 
Stocznia SKM13:2310 min.
 
Stocznia Północna13:2512 min.
 
Twarda13:2613 min.
 
Węzeł Kliniczna13:2714 min.
 
Swojska13:2815 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:3017 min.
 
Mostostal13:3118 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:3219 min.
 
Śnieżna13:3421 min.
 
Marynarki Polskiej13:3623 min.
 
Plac Wolności13:3724 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:3825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy