Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Brętowo PKM08:12
Kolumba08:15
Warneńska08:17
Belgradzka08:18
Piekarnicza08:20
Siedlce08:24
Skrajna08:25
Zakopiańska08:26
Ciasna08:27
Paska08:28
Powstańców Warszawskich
 
08:30
0 min.
 
Hucisko08:333 min.
 
Dworzec Główny08:355 min.
 
Plac Solidarności08:388 min.
 
Stocznia SKM08:4010 min.
 
Stocznia Północna08:4212 min.
 
Twarda08:4313 min.
 
Węzeł Kliniczna08:4414 min.
 
Swojska08:4515 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:4717 min.
 
Mostostal08:4818 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:4919 min.
 
Śnieżna08:5121 min.
 
Marynarki Polskiej08:5323 min.
 
Plac Wolności08:5424 min.
 
Nowy Port Zajezdnia08:5525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy