Rozkład jazdy na: Pt., 6.12.2019
Brętowo PKM13:35
Kolumba13:38
Warneńska13:40
Belgradzka13:41
Piekarnicza13:43
Siedlce13:47
Skrajna13:48
Zakopiańska13:49
Ciasna13:50
Paska13:51
Powstańców Warszawskich
 
13:53
0 min.
 
Hucisko13:563 min.
 
Dworzec Główny13:585 min.
 
Plac Solidarności14:018 min.
 
Stocznia SKM14:0310 min.
 
Stocznia Północna14:0512 min.
 
Twarda14:0613 min.
 
Węzeł Kliniczna14:0714 min.
 
Swojska14:0815 min.
 
Żaglowa - AmberExpo14:1017 min.
 
Mostostal14:1118 min.
 
Stadion Energa Gdańsk14:1219 min.
 
Śnieżna14:1421 min.
 
Marynarki Polskiej14:1623 min.
 
Plac Wolności14:1724 min.
 
Nowy Port Zajezdnia14:1825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy